Noví zákazníci v Cinemaware – apríl, máj a jún

7. júl 2014, 15:56 Novinky

Prinášame prehľad nových zákazníkov za mesiace apríl, máj a jún. Cinemaware používa celkovo 7 nových zákazníkov a spustili sme rokovania s mnohými ďalšími kinami. Prinášame zoznam niektorých z nich a ukážky nastavenia ich webov a systému.

Kino Lucerna Praha, kinolucerna.cz

Nachádza sa v jedinečnom paláci Lucerna s 453 sedadlami a premietať začalo už pred vyše 100 rokmi, čím sa radí medzi jedno z najstarších kín vôbec. Súčasťou kina je aj druhá, komorná sála pre 51 ľudí. Zaujímavosťou je webová stránka generovaná cez Cinemaware s anglickou jazykovou verziou.

bg-lucerna

K13 – košické kultúrne centrá, k13.sk

Košické kultúrne centrá sú jednotkou v Cinemaware čo sa týka komplexnosti sál, vstupov, budov a rovnako sú zatiaľ najväčším kultúrnym centrom v systéme. Zaujímavosťou sú napríklad turniketové vstupy. Súčasťou siete je amfiteáter, kasárne (kulturpark), hala umenia (kunsthalle) a iné.

kasarne_kulturpark

Kino DK Galanta, kino-galanta.sk

Kino Galanta je súčasťou kultúrneho strediska, ktoré nedávno prešlo rekonštrukciou – vrátane digitalizácie kina. Ide o najväčšie a najnavštevovanejšie kino v regióne. Stránka kina funguje v dvoch jazykových verziách.

galanta

A ďalší:

Podpora - helpdesk:

podpora@cinemaware.eu