Cinemaware používa zákazníkov v SR a ČR.

Napísali zákazníci

,,Systém Cinemaware je odlišný od bežných systémov. Tento systém nám dodal oveľa viac než sme na žačiatku čakali. Či už nastaviteľný obsah a prehľadný predaj lístkov, pre naše kino veľmi úspešný predaj lístkov cez internet - ktorý je úplne jednoduchý a ľahko pochopiteľný. Taktiež lístok v mobile je moderné riešenie. Nemôžem nespomenúť nový web, ktorý je veľmi pekne nadizajnovaný s fotogalériou, trailermi, administráciou, ... atď.
Ešte môžem veľmi kladne zhodnotiť prístup tímu Cinemaware. Pri akejkoľvek požiadavke skoro okamžitá odpoveď. Je to rýchlo napredujúci systém, ktorý aj našimi tipmi stále vylepšujú. Tešíme sa na daľšie novinky."
- Jozef Tkáč, IT pracovník, Dom Kultúry Vranov nad Topľou
,,Cinemaware spolu s digitalizáciou preniesli naše kino z prehistórie do súčasnosti, dnes si jedno bez druhého už nevieme ani predstaviť. Pár klikmi máme vyriešený program, marketing, webstránku i predaj lístkov. Ak je premietáreň srdcom nášho kina, tak cinemaware je jeho hlavou. Hlavou, ktorá sa neustále rozvíja a pomáha všetkým ostatným častiam tela napredovať."
- Bc. Branislav Koričanský, IT pracovník, Kino Nova Sereď
,,Páči sa nám komplexnosť systému, kde napriek veľkému rozsahu funkcií si dokážeme jednoducho manažovať všetko potrebné. Množstvo funkcií je automatizovaných a intuitívnych.
Dnes si už život bez Cinemaware nevieme ani predstaviť."
- Ľubomír Muller, IT pracovník, MCK Malacky
,,Prečo ÁNO ??? Program je prehľadný, jednoduchý, Filmová databáza je spracovaná komplexne a včas. Veľká výhoda pre nás je možnosť uviesť program aj v maďarčine. Všetky dotazy, problémy, pripomienky zo strany kina sú riešené promptne a k našej spokojnosti. Výsledky si distribútor môže stiahnúť priamo. Jenoduchá rezervácia lístkov (postreh od návštevníkov)"
- Júlia Žďárska, vedúca Kino Danubius Štúrovo
,,System cinemaware používame v našom kine už viac ako rok. Jeho funkčnosť je bezproblémová, je intuitívny s jednoduchým a logickým ovládaním. Jeho praktickosť oceňujú i naši návštevníci webovej stránky či diváci, ktorí vo veľkej miere využívajú nákup vstupeniek online. V neposlednom rade vyzdvihujem pohotový a profesionálny prístup pracovníkov technickej podpory.
Kino X v Stupave je veľmi spokojné."
- Martin Muráni, operátor Kino X, Stupava
,,Systém Cinemaware považujem za vynikajúci nástroj pre prevádzkovateľa kina. Veľmi jednoducho a rýchlo v ňom zostavím program kina, ktorý sa potom automaticky generuje na jeho internetovej stránke, v prípade potreby ho ľahko zmením či doplním. Internetová stránka je prehľadná a flexibilná - moduly, banery, pozadia či ostatné informácie sú plne v mojej réžii. Skvelá vlastnosť systému je, že návštevníci si môžu rezervovať alebo aj kúpiť lístky online, z pohodlia vlastného domu."
- Ing. Peter Prokša, vedúci oddelenia kultúry,
športu a informácií, Mesto Turčianske Teplice

Tu nájdete zoznam kín, ktoré používajú systém Cinemaware a Ticketware.
Prejdite myšou ponad jednotlivé ikony a zobrazia sa Vám funkcie systému, ktoré prevádzka používa.

Legenda

Slovenská republika

Česká republika

Maďarsko

Podpora - helpdesk:

podpora@cinemaware.eu